Mobil.: +420 602 736 405
Email: dalibor.hudak@gcep.cz

Mobil.: +420 777 880 004
Email: martin.besta@gcep.cz

Golf Praha
Buďte Parťákem Shop Bestalent

Chci se stát


Členem

Golfový klub Erpet Praha

Staňte se členem našeho golfového klubu

Mistrovství GOLF CLUBU ERPET PRAHA na rány

7. srpna 2016
22. ročník, Mladá Boleslav

Muži

1. D. Hudák

77

2. D. Fára

80

3. M. Bešta

81

Ženy

1. K. Frýdlová

72

2. A. Lazukičová

80

3. O. Zuláková

92

 

6. září 2015
21. ročník, Mladá Boleslav

Muži

1. M. Bešta

74

2. P. Heider

75

3. H. Weisl

77

Ženy

1. J. Melichová

74

2. K. Pavlíčková

75

3. A. Lazukičová

80

16. října 2014
20. ročník, Pyšely

Muži

1. M. Bešta

72

2. Š. Zach

73

3. F. Šlapal

80

Ženy

1. J. Melichová

69

2. K. Frýdlová

70

3. T. Chlostová

81

 

Muži

1. A. Procházka

64

2. M. Bešta

73

3. C. Cejnar

73

Ženy

1. K. Frýdlová

69

2. J. Melichová

72

3. B. Chlostová

76

 

6. října 2012
18. ročník, Slapy - Sv. Ján

Muži

1. J. Pokorný

70

2. D. Hudák

74

3. B. Bort

76

Ženy

1. B. Chlostová

74

2. J. Šteindlerová

74

3. A. Lazukičová

79


5. - 6. října 2011
17. ročník, Zbraslav

Muži

1. M. Mohyla

83, 88 (171)

2. D. Hudák

82, 89 (171)

3. B. Bort

91, 87 (178)

Ženy

1. J. Melichová

70, 80 (157)

2. S. Kousková

86, 85 (171)

3. K. Pavlíčková

109, 109 (218)


13. října 2010
16. ročník, Zbraslav

Muži

1. M. Bešta

70

2. D. Hudák

74

3. M. Holub

75

Ženy

1. J. Šteindlerová

80

2.  J. Melichová

80

3. K. Pavlíčková

81


6. - 7. října 2009
15. ročník, Karlštejn

Muži

1. M. Holub

75, 71 (146)

2. V. Dostál

71, 77 (148)

3. A. Procházka

74, 76 (150)

Ženy

1. M. Dorníková

76, 80 (156)

2. B. Jozová

95, 82 (177)

3. T. Jeníčková

96, 84 (180)


14. - 15. žáří 2008
14. ročník, Karlštejn

Muži

1. P. Máj

68, 72 (140)

2. C. Cejnar

74, 71 (145)

3. M. Bešta

74, 72 (146)

Ženy

1. A. Cejnarová

78, 79 (157)

2.  B. Chlostová

95, 89 (184)

3. Z. Rabochová

98, 89 (187)


11. září 2007
13. ročník, Karlštejn

Muži

1. M. Holub

76, 72 (148)

2. V. Dostál

76, 73 (149)

3. C. Cejnar

78, 78 (154)

Ženy

1. K. Pavlíčková

84, 76 (160)

2. A. Cejnarová

87, 82 (169)

3. N. Vlková

86, 86 (172)


5. - 6. září 2006
12. ročník, Karlštejn

Muži

1. T. Pražák

75, 71 (146)

2. M. Holub

79, 67 (146)

3. J. Šaroch

77, 69 (146)

Ženy

1. K. Spilková

78, 72 (150)

2.  M. Kodejšová

79, 74 (153)

3. B. Handlová

90, 86 (176)


18. - 19. října 2005
11. ročník, Karlštejn

Muži

1. P. Nič

64, 66 (130)

2. J. Zedníček

74, 75 (149)

3. P. Máj

75, 74 (149)

Ženy

1. L. Šarochová

75, 74 (149)

2. M. Dorníková

75, 75 (150)

3. K. Spilková

76, 78 (154)


25. - 29. září 2004
10. ročník, Karlštejn

Muži

1. P. Nič

70, 70 (140)

2. P. Němeček

67, 75 (142)

3. P. Máj

75, 74 (149)

Ženy

1. M. Kodejšová

73, 78 (151)

2.  S. Budínová

78, 81 (159)

3. N. Uhrová

86, 86 (172)


11. - 12. října 2003
9. ročník, Karlštejn

Muži

1. M. Bešta

74, 74 (148)

2. P. Němeček

78, 74 (152)

3. P. Máj

73, 79 (152)

Ženy

1. L. Šarochová

84, 80 (164)

2. N. Uhrová

90, 87 (177)

3. I. Uhrová

93, 87 (180)


28. - 29. září 2002
8. ročník, Cihelny

Muži

1. P. Němeček

72, 70 (142)

2. R. Svátek

79, 70 (149)

3. D. Hart

78, 71 (149)

Ženy

1. L. Šarochová

73, 77 (150)

2.  M. Kodejšová

78, 78 (156)

3. N. Uhrová

86, 84 (172)


20. - 21. září 2001
7. ročník, Karlštejn

Muži

1. M. Bešta

81, 74 (155)

2. D. Zelinka

79, 79 (158)

3. R. Svátek

85, 74 (159)

Ženy

1. L. Šarochová

73, 77 (150)

2. M. Kodejšová

78, 78 (156)

3. N. Uhrová

95, 93 (188)


17. září 2000
6. ročník, Karlštejn

Muži

1. D. Zelinka

2. R. Votruba

3. R. Janoušek

Ženy

1. L. Šarochová

2.  T. Matějková

3. J. Veselá


19. září 1999
5. ročník, Karlštejn

Muži

1. D. Zelinka

2. R. Votruba

3. R. Janoušek

Ženy

1. J. Veselá

2. L. Šarochová

3. K. Pobudová


27. září 1998
4. ročník, Karlštejn

Muži

1. J. Kučera

2. F. Tenkl

3. R. Votruba

Ženy

1. T. Klozová

2.  J. Pechová

3. J. Veselá


24. srpna 1997
3. ročník, Karlštejn

Muži

1. F. Tenkl

2. D. Těšný

3. K. Vopička

Ženy

1. T. Klozová

2. L. Vopičková

3. J. Veselá


25. srpna 1996
2. ročník, Karlštejn

Muži

1. J. Kučera

2. O. Uher

3. K. Vopička

Ženy

1. K. Jirásková

2.  J. Veselá


14. července 1995
1. ročník, Mariánské Lázně, Karlovy Vary

Muži

1. K. Vopička

2. R. Votruba

3. I. Čajko

Ženy

1. Z. Ruszová

2. L. Vopičková


Golf Club Erpet Praha

golf club erpet praha

© 2014 - 2017 Golf Club Erpet Praha   I  Designed by DNF.cz | Powered by m2system s.r.o.

Strakonická 2860/4, 150 00 Praha 5, golfclub@erpet.cz, , tel. +420 296 373 111, fax: +420 296 373 212