Mobil.: +420 777 880 004
Email: martin.besta@gcep.cz

Golf Praha
Buďte Parťákem Shop Bestalent

Chci se stát


Členem

Golfový klub Erpet Praha

Staňte se členem našeho golfového klubu

Reprezentace

Práce s mládeží má v Golf Clubu Erpet Praha bohatou tradici a především také viditelné výsledky. Přiveďte své děti k nám - do Golf Clubu Erpet Praha, a nastartujte tak jejich celoživotní lásku k tomuto krásnému sportu.

Pod hlavičkou TCM

Práci s mládeží se aktivně věnujeme již od založení Golf Clubu Erpet Praha v roce 1994. Zázemí indoorové haly na Smíchově, nabízející možnost trénovat i v zimě, k nám již od 90. letech přivádí celou řadu mladých golfových nadějí. Již od začátku sázíme na úzkou spolupráci profesionálních trenérů a rodičů malých golfistů, kteří se rádi zapojují do organizování golfových programů.

Na přelomu let 2005 a 2006 byl Golf Club Erpet Praha mezi prvními kluby, které požádaly Českou golfovou federaci o status TCM (tréninkového centra mládeže).

Tréninky byly organizovány ve dvou skupinách: Závodní družstvo, kde trénovali hráči a hráčky, ze kterých byli vybíráni členi závodních družstev mládeže, případně družstva Extraligy a skupina začátečníků, která se učila základním golfovým návykům, hře a etiketě. V posledních letech se skupiny rozšířily o skupinu Rozvojové reprezentace.

Za obětavou práci v počátcích TCM děkujeme především trenérům Pavlovi Ničovi st., Petrovi Štrougalovi a Jiřímu Němečkovi. V roce 2006 zahájila TCM spolupráci i s golfovými cvičiteli, kterými v té době byli Martin Bešta a nynější profesionální trenéři Pavel Máj a Petr Němeček.

Dnes nám zajišťuje tréninky sportovní agentůra Bestalent, která se zaměřuje na pozitivní koučink a vnáší do výuky nový vhled a cit pro rozvoj hráčů po sportovní ale i psychologické stránce.

Také Vaše děti se mohou zařadit k těm nejlepším

Za dobu své činnosti se může Golf Club Erpet Praha pochlubit řadou úspěšných golfových výsledků. Svou cestu zde odstartovali mnozí budoucí mistři České republiky. Například Lucie Šarochová, Martin Bešta, Pavel Máj nebo Klára Spilková.

Každý rok lepší

V rámci programu "Golfem proti drogám" doplňujeme každý podzim naše řady o 40 - 50 nových golfových adeptů. Při práci s mladými hráči a hráčkami nezůstáváme stát na místě, naopak stále vyhledáváme cesty, které naše poskytované služby zlepšují.

Příkladem lze uvést:
- zimní kondiční příprava pod vedením cvičitelů
- protahovací cvičení pod vedením rehabilitačních pracovníků
- testy výkonnosti na Fakultě tělesné výchovy a sportu

Tréninkové centrum mládeže GCEP vede Martin Bešta s hlavním trenérem PRO Greggory Allan LaVoie a cvičiteli Barborou Chlostovou.

Zázemí se vším, na co si vzpomenete

Domácím prostředím Golf Clubu Erpet Praha je hala Erpet Golf Centra s driving range, puttingem, 6 jamkovým malým kursem a 4 FSG simulátory. Vybavený prostor nabízí hráčům kvalitní zázemí pro golfový trénink.
V letním období GCEP spolupracuje s Golfovým klubem Líšnice, golfovým areálem Prague City Golf Club na Zbraslavi a Loreta Golf Club Pyšely.
Nabízíme komplexní servis a kvalitní zázemí, které přispívá k rozvoji mladých golfových talentů.

V jejich očích je naše budoucnost

Věříme, že i z dětí, které zítra zaklepou na naše dveře, vyrostou hráči podobní těm, kteří se v Golf Clubu Erpet Praha naučili držet golfovou hůl. Celá řada titulů a umístění na medailových místech v mistrovských, individuálních soutěžích i soutěžích družstev mládeže je vizitkou všech, kteří se svojí prací podílejí na fungování tréninkového centra mládeže. Naše budoucnost je právě v dětech.

Třeba o Natálce, Kristýně, Danielovi, Patricii uslyšíme v blízké době stejně jako nyní o Lucce, Honzovi, Dominikovi, celé řadě Michalů, Tomášovi, Kristýně, Adéle, Sofii, Vojtovi, Davidovi, Alešovi, Šimonovi nebo Cyrilovi.


a všichni si přejeme, aby mezi nimi byla další Klára Spilková!

 


Golf Club Erpet Praha

golf club erpet praha

© 2014 - 2024 Golf Club Erpet Praha I by m2system s.r.o. Ochrana osobích údajů

Strakonická 2860/4, 150 00 Praha 5, golfclub@erpet.cz, , tel. +420 296 373 111, fax: +420 296 373 212